Opis
Żółte lepy do doniczek na mszyce, wciornastki, mączliki
- bez konieczności użycia chemicznych środków ochrony roślin
- lep wabi i skutecznie wyłapuje m.in. mszyce, wciornastki, mączliki szklarniowe, jak i inne szkodniki roślin doniczkowych w domu i na balkonie
- umieść lep w doniczkach
- opakowanie zawiera 10 szt. żółtych lepów, obustronnie powlekanych klejem odpornym na wodę
- Skuteczność: Lep przyciąga szkodniki dzięki intensywnemu, żółtemu kolorowi, a klejąca warstwa skutecznie je wyłapuje, co pomaga w kontroli nad populacją insektów i zapobiega dalszemu ich rozprzestrzenianiu się.
- Trwałość: Lep ten jest odporny na wodę i niekorzystne warunki atmosferyczne by móc zapewnić długotrwałą ochronę roślin (1 tabliczka lepowa służy aż do momentu jej zapełnienia się).
- Łatwość użycia: Prosty proces aplikacji i wymiany lepów sprawia, że korzystanie z produktu jest szybkie i wygodne, doskonałe rozwiązanie nawet dla osób bez doświadczenia w ogrodnictwie.
- Bezpieczeństwo: Nie zawiera chemicznych środków owadobójczych, co czyni go bezpiecznym dla środowiska naturalnego, dla roślin oraz zwierząt domowych.
Sposób użycia
Szybka i prosta aplikacja:
- Oderwij pojedynczy lep i usuń z niego papier ochronny z obu stron.
- Umieść lep w uchwycie na zielonym patyczku (istnieje również możliwość zamocowania dwóch lepów na jednym patyczku).
- Wbij patyczek z lepem w podłoże doniczki lub skrzynki balkonowej. Wymień lep po zapełnieniu owadami.
Dawkowanie:
- doniczka: 1-2 szt. lepów
- skrzynka balkonowa: 2-4 szt. lepów
Opakowanie: 10 szt.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Żółte lepy do doniczek na szkodniki - 10 szt. - Bros
towar niedostępny

Buy this products now - pay for it in 30 days