A+ Wysoki kontrast
Kim jesteśmy?

Zielone Pogotowie to firma rodzinna z wieloletnią tradycją. Ogrodnictwem zajmujemy się od pokoleń, ale firma pod tą nazwą powstała w 1993 roku. Na początku była to Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych. Z czasem  poszerzaliśmy zakres prac. W roku 2000 zapotrzebowanie na projekty, realizacje ogrodów i ich pielęgnację było tak duże i wielowątkowe, że do współpracy ze Szkółką Drzew i Krzewów Ozdobnych przystąpił brat właściciela, zajmujący się też produkcją krzewów ozdobnych oraz młody architekt. Krzewy zaczął także hodować senior rodu ogrodników (ojciec właściciela), były znakomity sadownik. Firma od tej pory zajmowała się już bardzo szerokim zakresem towarów, jak i usług dotyczących ogrodów. Specjalizacja firmy zmierzała w kierunku zakładania ogrodów, jak i terenów zielonych.

Doświadczenie, jak i wiedza trzech pokoleń ogrodników zaowocowały w roku 2007 powstaniem specjalistycznej firmy ogrodniczej - Ogrody | NATUR: Zielone Pogotowie.

Przez lata zajmowaliśmy się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów.

Kanał na YouTubie powstał w 2014. Na pomysł stworzenia go wpadło młodsze pokolenie: dzieci pana Grzegorza. Od tamtego czasu nasze filmy wyświetlono 146 921 803 razy.

 

Zachęcamy wszystkich do subskrybowania naszego kanału, aby być na bieżąco.

 

Zapraszamy na kilkuminutowy film :)

 

Potrzebujesz porady lub konsultacji ogrodniczej?

Korzystaj z naszej aplikacji Plantis. 

Dla użytkowników iPhonów: Plantis Zielone Pogotowie

Dla smartfonów z systemem android: Plantis

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium