Narzędzia do cięcia drzew i krzewów
Wiesz już, że trzeba ciąć i jest to najskuteczniejszy sposób, by mieć zdrowe krzewy i drzewa. Teraz czas dowiedzieć się, czym ciąć.
Poradniki "Hortensje" oraz "Różaneczniki i azalie" 50% taniej przy zakupach za 150 zł
Hodujesz pszczoły? A może nie masz uli, ale wiesz, że są gdzieś w pobliżu i chcesz pszczołom pomóc? Krótko mówiąc, zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywają w życiu człowieka i dlatego chcesz, aby miały więcej pokarmu.
Ta mieszanka sprawi, że pszczoły zapiszczą z radości.
Skoro jesteś na tej stronie, to znak, że łąki pełne polnych kwiatów muszą Ci się podobać. Miłość do kwiatów i pszczół czyni z Ciebie naprawdę fantastycznego człowieka.
Jeśli czujesz, że taka łąka przyniosłaby ukojenie Twym oczom i innym zmysłom, ale uważasz, że nie masz miejsca na jej wysianie, to może ta informacja Cię przekona:
Łąki kwietne można wysiewać na polach i działkach, ale doskonale sprawdzą się również na grządkach, przy płotach, w donicach… naprawdę, można je posiać w dowolnym miejscu. Choćby obok leżaka, na którym lubisz spędzać czas latem.
Uwaga!
Nie można przekraczać norm wysiewu, a te wynoszą:
2 gramy na 1 mkw.
1kg na 500 mkw.
A teraz więcej konkretów:
Kiedy siać?
Łąki wieloletnie, czyli takie jak ta Mieszanka Pszczelarska Wieloletnia siejemy późną jesienią, gdy jest wilgotno, i nasiona mają najlepsze warunki do kiełkowania.
Jak siać?
Przede wszystkim, na niezbyt żyznym podłożu. Łąki kwietne lubią, jak im się robi trochę pod górkę.
Zanim wysiejemy nasiona, glebę trzeba oczyścić ze wszystkich roślinnych pozostałości. Głęboka orka nie będzie tutaj przesadą.
Od tego, jak przygotujemy podłoże, będzie zależeć efekt.
Bo, gdy łąka już urośnie, to pracy przy niej będzie mało.
Łąki kwietne można kosić raz, czasem dwa razy do roku. Nie trzeba ich nawozić, pielić ani w żaden szczególny sposób pielęgnować. Bo są naturalne.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.