Prace ogrodowe na jesień
Jesień w ogrodzie to czas przygotowywania roślin, gleby i całej przestrzeni ogrodowej na nadchodzącą zimę. Oto kilka kluczowych prac ogrodowych, które amatorzy powinni wykonać jesienią.
Komposter ma za zadanie przyspieszyć proces rozkładu kompostu.
Ma płynną konsystencję i wystarczy go rozcieńczyć w wodzie, by podlać nim:
Jest to produkt naturalny, zawiera biohumus, czyli próchnicę powstałą w skutek przemiany materii dżdżownic kalifornijskich.
Komposter zawiera bardzo bogatą mikroflorę bakteryjną rozkładającą i wzbogacającą kompostowaną materię w pozytywne mikroorganizmy oraz kompleksowy skład makro- i mikro elementów pochodzenia naturalnego.
W srócie
Sposób użycia
W okresie intensywnego kompostowania, tj. marzec-październik zaleca się stosować go raz na 4 tygodnie w stężeniu 2% tj. 200 ml kompostera na 10 litrów wody.
Do przekompostowania 2 m3 zaleca się użyć 1 litra kompostera w płynie, rozcieńczonego w 50 litrach wody. Korzystnie jest płytko przemieszczać kompost po zastosowaniu. Wskazane jest utrzymanie wysokiej wilgotności pryzmy przez cały okres kompostowania.
Skład
torf, biohumus i substancje uaktywniające
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.