
Opis
Wielu ogrodników amatorów chciałoby mieć własny kompostownik, ale jakoś nie może się za to zabrać. Kupowanie i zbijanie desek nie wydaje się być dla nich pracą marzeń, szczególnie, jeśli potrzebny jest duży kompostownik.
Na działce kompostownik to właściwie podstawa, dlatego, jeśli jeszcze go u siebie nie macie, to ekokompostownik Termo może okazać się słusznym wyborem.
Jest to kompostownik proekologiczny, czyli taki, który nadaje się do recyklingu. Tylko od nas zależy, czy pozbędziemy się go w słuszny sposób. Ale, ponieważ jest to kompostownik wytrzymały, odporny na mróz, posiadający atest PZH, to nieprędko zniknie z naszej działki.
Jego zaletą i podstawą jest brak dna, co umożliwi dżdżownicom i innym mikroorganizmom z gleby przenikanie do naszego kompostownika, do którego będziemy wrzucać odpady organiczne.
Jest to kompostownik zabudowany, ale posiada liczne szczeliny wentylujące. Dość łatwo wrzuca się do niego odpady, gdyż ma na górze duże wieko. Nie będzie również problemu z odzyskaniem kompostu - na dole kompostownika znajdują się dwa spore otwory.
Jest to produkt do samodzielnego montażu, zgodnie z instrukcją
- kolor: czarny
- wysokość: 120 cm
- szerokość: 94 cm
- długość: 94 cm
- pojemność 720 litrów
- waga: 17,5 kg
- gwarancja: 60 miesięcy
Kompostowniki wysyłane są jako osobna paczka.
UWAGA! Kompostowników nie wysyłamy za pobraniem. Aby towar został wysłany należy wykonać przedpłatę.
Termin realizacji zamówienia - 5 dni
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Ekokompostownik TERMO 700 czarny 720 L
towar niedostępny

Buy this products now - pay for it in 30 days