Karmniki i pokarm dla ptaków
W naszym sklepie zielonepogotowie.pl znajdziesz całą gamę karmników i odpowiedni dla ptaków pokarm. Pamiętaj, że ptaki nie mogą jeść tego, co ludzie.
Darmowa dostawa od 150 zł
Nie lubisz pająków i robali, które biegają po Twoim domu? Próbowałaś/eś wszystkiego? Ten środek ma bardzo silne działanie.
Preparat Down Control Max AE w postaci aerozolu przeznaczony jest właśnie do zwalczania owadów biegających w pomieszczeniach, zwłaszcza pająków.
Preparat ma dobrą skuteczność na gładkich powierzchniach typu glazura, terakota, szkło, powierzchnie metalowe.
- 0,5 % cypermetryna (0,5 g/100 g), 0,2 % tetrametryna (0,2 g/100 g), 0,01 % geraniol (0,01 g/100 g).
Przed rozpoczęciem spryskiwania należy zabezpieczyć przed skażeniem akwaria, produkty spożywcze, naczynia na żywność i inne przedmioty użytkowe. W pobliżu nie może być żadnych ludzi ani zwierząt.
Można opryskiwać (z odległości około 30 cm) miejsca gromadzenia i gnieżdżenia się owadów, w tym:
Zabieg należy rozpocząć od pomieszczenia znajdującego się najdalej od wyjścia.
Czas opryskiwania powierzchni dwóch metrów kwadratowych wynosi około 30 sekund.
Pomieszczenie po skończonym zabiegu pozostawia się zamknięte przez 1-2 godz., po czym starannie wietrzy przez ok. godzinę.
Po skończonym zabiegu trzeba umyć ręce i twarz wodą z mydłem.
Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.