A+ Wysoki kontrast
3.95739

Biohumus Max 1 l ekologiczny biohumus uzyskiwany z hodowli dżdżownic

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 13,49 zł 13.49
  ( 1 l = 13,49 zł )
ilość szt.
Producent: TARGET
Kod produktu: 101377

Opis

Zanim posiejesz czy posadzisz coś na swojej działce, musisz zastosować nawożenie. Jeśli nie wiesz, co wybrać, to zdecyduj się na nawóz, który rzeczywiście wzmocni rośliny, sprawi, że będą bardziej odporne.

W efekcie, otrzymasz lepsze warzywa i owoce, będziesz mieć mniej problemów ze szkodnikami, kwiaty będą piękniej kwitły, drzewa lepiej owocowały, krzewy lepiej się rozkrzewiały.

W okresie wegetacji nawozimy rośliny regularnie, dlatego biohumus może Ci towarzyszyć przez kilka miesięcy.

Stosując go razem z nawozem mineralnym, na przykład, mączką bazaltową, wzmocnisz efekt. Nawozy organiczne sprawiają, że mineralne są lepiej przyswajalne.

Biohumus Max pobudza życie biologiczne podłoża. Sprawia, że minerały i substancje pokarmowe są lepiej przyswajalne i dłużej utrzymują się w glebie.

Biohumus sprawdzi się na wszystkich rodzajach gleb. Jest produkowany z hodowli dżdżownic kalifornijskich. 

 

Zastosowanie

Biohumus Max stosuje się do wszystkich roślin, gdyż jest to nawóz organiczny, a taką materię lubią wszystkie rośliny.

Sposób użycia

Preparat rozcieńcz w wodzie w ilości zależnej od potrzeb, a następnie podlej rośliny. 

Zalecana dawka

Zastosowanie oraz dawkowanie preparatu zależy od rośliny - znajduje się w tabeli pod opisem produktu.

Skład i wielkość opakowania

Biohumus Max to preparat w 100% ekologiczny, uzyskiwany z hodowli dżdżownic kalifornijskich.

Wymagania jakościowe:

Zawartość azotu całkowitego (N), co najmniej 0,03% (m/m); zawartość fosforu w przeliczeniu na P 2 0 5, co najmniej 0,03% (m/m); zawartość potasu w przeliczeniu na K 2 0, co najmniej 0,04% (m/m); postać ciekła, w formie zawiesiny.

Objętość netto - 1 litr. 

 

Wybrane zastosowanie Dawka/stężenie
 warzywa

 stosuje się rozcieńczenie 1:10 i mniejsze nawet do 1:1 - zależnie od stanu gleby czy podłoża i potrzeb roślin; HUMVIT - EKO UNIWERSALNY rozcieńczyć w wodzie w ilości w zależności od potrzeb i podlewać po siewie, 2 tygodnie po pikowaniu i każdej przerywce oraz na początku wzrostu głównego plonu.

 doniczkowe i balkonowe

 rośliny doniczkowe i balkonowe podlewać bez rozcieńczania wokoł roślin roztworem w ilości 80-150 ml na roślinę, w zależności od jej wielkości, rodzaju i wieku. Późniejsze podlewanie rośliny wodą pozwoli rozprowadzić składniki w głąb podłoża, bliżej korzenia dając spodziewany efekt. Podlewanie można powtórzyć zależnie od kondycji rośliny i stanu gleby, 4 - 5 razy w sezonie, nie częściej jednak jak raz na dwa tygodnie. Podlewać wodą niezależnie według dotychczasowych potrzeb rośliny.

 rabatowe

 stosuje się rozcieńczenie 1:10 i mniejsze nawet do 1:1 - zależnie od stanu roślin; HUMVIT - EKO UNIWERSALNY rozcieńczyć w wodzie w ilości w zależności od potrzeb, podlewać po ruszeniu wegetacji lub po posadzeniu roślin oraz co 7-10 dni w czasie kwitnienia.

 drzewa i krzewy

 stosuje się rozcieńczenie 1:10 i mniejsze nawet do 1:1 - zależnie od stanu roślin; HUMVIT - EKO UNIWERSALNY rozcieńczyć w wodzie w ilości w zależności od potrzeb i podlewać co najmniej 2 razy w roku rozprowadzając roztwór pod koroną drzew i krzewów, intensywniej podlewać w okresie wzmożonej aktywności szkodników, drobnoustrojów i grzybów chorobotwórczych.

 trawniki

 stosuje się rozcieńczenie 1:10 i mniejsze nawet do 1:1 - zależnie od stanu roślin; HUMVIT - EKO UNIWERSALNY rozcieńczyć w wodzie w ilości w zależności od potrzeb i rozprowadzać równomiernie na powierzchni trawnika, zabieg wykonywać co najmniej 2 razy w roku.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Z naszego bloga
zielonepogotowie.blog
Liście pomidorów żółkną, zwijają się
Sposoby na mszyce
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium