
Opis
Doniczki torfowe 5x5
Kwadratowe doniczki torfowe do produkcji sadzonek.
Uprawa w doniczkach torfowych sprzyja kiełkowaniu i przyspiesza wegetację.
Nie trzeba przesadzać sadzonek. Roślinę sadzisz do ziemi razem z doniczką.
Trzeba dbać o to, by doniczki stały w miejscu suchym i przewiewnym.
Opakowanie zawiera 72 sztuki kwadratowych doniczek torfowych o boku długości 5 cm.
- Doniczki torfowe zostały wykonane z surowców organicznych, które ulegają biodegradacji, czyli całkowitemu rozkładowi.
- W procesie rozkładu torfowe doniczki wzbogacają glebę w materię organiczną, co korzystnie wpływa na rośliny.
- Wygoda użycia: Rośliny sadzi się wraz z doniczkami – nie trzeba ich wyjmować, co ułatwia przesadzanie. Oszczędza to czas i eliminuje problem z zagospodarowaniem zużytych doniczek.
- Wydajna produkcja roślin: Korzenie roślin mogą swobodnie przerastać przez ścianki doniczek, co sprzyja tworzeniu silnego systemu korzeniowego.
- Odpowiednia wilgotność i cyrkulacja powietrza: Doniczki zapewniają równomierną dystrybucję wody i doskonałą cyrkulację powietrza dzięki porowatym ściankom. Minimalizuje to ryzyko gnicia i rozwoju pleśni w glebie.
Kod producenta: EDA8501
Wymiary doniczki
- Szerokość: 5 cm
- Długość: 5 cm
- Wysokość: 5 cm
Ilość w opakowaniu: 72 szt.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Doniczki torfowe – kwadrat 5x5 cm – 72 szt.
towar niedostępny

Buy this products now - pay for it in 30 days